Цього року дебютівці разом зі своїм керівником Людмилою Багінською та художнім керівником Лесею Багінською підготували патріотичну виставу «Сторожова застава» за однойменним твором Володимира Рутківського. Це героїчна та водночас гумористична розповідь про сучасного хлопчика, який потрапив у часи Київської Русі. Там він познайомився зі славними богатирями України-Русі – Олешком Поповичем та Іллєю Муромцем. Звичайний сільський хлопчик відкрив для себе, що насправді ці богатирі не російські, як це прийнято вважати, а українські. Він також дізнався багато з історії рідного села та навіть допомагав односельчанам боротися з половцями...
Тож радимо переглянути виставу і неодмінно прочитати книгу!
Переглянувши, цю відеороботу, заявку на обласний фестиваль, вам захочеться ще раз доторкнутися до дивної казки О.Островського "Снігуронька", в якій змальована краса оточуючої природи, любові та молодості; до казки, яка поєднала в собі легенди, пісні та перекази. Приємного перегляду!
Слово Шевченка облагороджує наші душі. Його твори в усі часи були актуальними. Безперечна пророча місія Кобзаря триває і нині...Перегляд вистави «Назар Стодоля» за однойменною п"єсою Т.Г.Шевченка у виконанні "дебютівців", перенесуть вас в часи Хмельниччини, в час приєднання України до Росії.
Реалістичні риси відтворення дійсності, романтизм та патріотизм драми забезпечують і сьогодні їй величезний успіх. Не даремно вона вже 170 років, від дня першого показу і до тепер, входить до репертуарів українських театрів.То ж візміть "Кобзаря", вчитайтеся в слова, які крізь віки нас повчають, наставляють, мобілізують.
До вашої уваги вистава «Моя прекрасна леді» за п’єсою Бернарда Шоу «Пігмаліон», прем’єра якої відбулася 27 жовтня на XIII Всеукраїнському фестивалі аматорських театральних колективів "Театральний форум - 2013". (ІІ місце).
П’єса «Пігмаліон» вперше була поставлена у 1913 році. Драматург взяв за основу міф про скульптора Пігмаліона, який створив статую прекрасної Галатеї та закохавшись в неї, зумів оживити її. Бернард Шоу вірив у безмежні можливості людини . Еліза Дулітл лондонська квітникарка стає справжньою леді, гармонійною особистістю. Письменник любив відкриті фінали п’єс, які змушували глядачів замислюватись над подальшим розвитком подій. А проблеми , підняті сто років тому, є актуальними і сьогодні. Сподіваємось, що перегляд вистави надихне вас взяти до рук цей твір.